Składnica Harcerska

Kontakt

Polecamy

 

    


  LOGO ZHP

           Oficjalne umundurowanie ZHP

     Oficjalne umundurowanie zostało zatwierdzone w 2005 roku.  Celem Kwatery Głównej ZHP było ujednolicenie munduru dla instruktorów, harcerzy oraz zuchów. Projektanci Kwatery starali się stworzyć bardzo funkcjonalny mundur, który Drodzy Harcerze sprostałby Waszym oczekiwaniom.

      Efektem ich pracy stał się mundur opatrzony elementem przynależności do ZHP oraz barw narodowych na lewej patce kieszeni. Mundur zrobiony jest z wysokogatunkowego, oddychającego materiału CO SOFITEX,  który jest odporny na zniszczenie. Dzięki zmianom regulaminu bluza, spódnica bądź spodenki stały się oficjalnym umundurowaniem instruktorów, harcerzy oraz zuchów.

      Warto podkreślić, że regulamin przyniósł wiele korzystnych zmian jeśli chodzi o wygląd oraz funkcjonalność. Guziki na naramiennikach i przy rękawach są inne niż pozostałe. Te płaskie guziki, szczególnie na naramiennikach, nie wbijają się w ramiona, gdy nosimy plecak, co było częste w przypadku poprzednich mundurów. Nowy krój dopasowuje koszulę do damskich kształtów. Trzy elementy "pleców" oraz zaszewki pionowe z przodu zwężają koszulę w talii i rozszerzają w miejscu bioder. Dużym ułatwieniem jest też szeroki wachlarz rozmiarów, dzięki czemu możemy dokładniej dopasować mundur do naszej sylwetki.

Umundurowanie Harcerskie ZHP

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bluza szara ZHP, koszula mundurowa
Cena: 95,00 zł
Bluza zielona ZHP, koszula mundurowa
Cena: 95,00 zł
Getry harcerskie bez pasków, różne kolory
Cena: 13,00 zł
Wywijki, różne kolory
Cena: 8,50 zł
Beret harcerski czarny
Cena: 35,00 zł
Furażerka zielona
Cena: 23,00 zł
Beret harcerski bordowy
Cena: 35,00 zł
Beret harcerski chabrowy
Cena: 35,00 zł
Beret harcerski czerwony
Cena: 35,00 zł
Beret harcerski granatowy
Cena: 35,00 zł

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep internetowy od home.pl